دسته‌بندی نشده

12 برند برتر لوازم ساختمانی بهداشتی سال 1402

ملاک اصلی این مقاله سنجش کیفیت ، خدمات پس از فروش ، قدمت و تنوع محصولات لوازم ساختمانی بهداشتی در سال 1401 می باشد.

هدف خونه ابزار و این مقاله فقط جهت آگاهی بیشتر مصرف کنندگان برای انتخابی آگاهانه میباشد . سعی ما این است مقاله های مختلف به صورت رایگان در اختیار مصرف کنندگان و فروشندگان قرار بگیرد . با وجود برند ها و اجناس گوناگون در بازار و طرح های متفاوت برای مصرف کنندگان و حتی فروشندگان ” ایجاد سردگمی شده است ” که چه محصولی مناسب آنهاست .این مقاله با استناد به ایلنا و شواهد عینی در بازار و خدمات پس از فروش شرکتهای تولید کننده بررسی و در اختیار همکاران و مصرف کنندگان”رایگان به اشتراک گذاشته شده است .

1. محک

محک

شرکت محک درسال 1368 تاسیس شد . محصولات محک با کیفیتی بالا تولید میشود . برند محک مخصوصا کفشوی این شرکت در بیشتر فروشگاهها دیده میشود . تمام قطعات این شرکت از مواد نو و تنوع خوبی برخوردار است .

2. شرکت پاکیو (مهر)

لوگوی شرکت مهر

شرکت پاکیو با برند مهر “اولین تولید کننده سیفون در ایران میباشد. شرکت پاکیو از سال 1354 تاسیس شد . اولین سیفون ها در بسته بندی داخل جعبه به مشتریان عرضه میشد . تنوع و کیفیت محصولات این شرکت بسیار بالا هست . این شرکت در تولید سیفون با ایده های نو سرآمد است . هدف شرکت مهر رضایتمندی مشتریان میباشد و به همین دلیل حتی اگر محصول هنگام بسته شدن توسط تاسیسات کار” خراب شود” باز هم محصول توسط شرکت محصول ” تعویض میشود . شعار این شرکت معایب را به ما و محاسن را به دیگران بگوئید .

بیشتر محصولات جدید این شرکت ایده هست ونمونه ایرانی و خارجی ندارد . حذف واشرهای تخت در سیفون های مهر و جایگزینی واشرهای کونیک آبندی را در این سیفون ها بسیار بالا برده است . حتی مخزن سیفون های مهر بدون واشر آبندی میشود .

3. سنی پلاستیک

سنی پلاستیک

شرکت سنی پلاستیک با برند سنی از سال 1350 شروع به تولید محصولات لوازم بهداشتی کرد . این شرکت همراه با تولید محصولات بهداشتی در ضمینه واردات نیز کار میکنند . وان و جکوزی جزو واردات این شرکت میباشد . تولید شیرآلات جزو محصولات جدید این شرکت میباشد .

4. فلاش تانک ایران

فلاش تانک ایران

فلاش تانک ایران

فلاش تانک ایران اولین تولید کننده فلاش تانک روکار و توکار در ایران میباشد . از سال 1360 کار خود را با تولید فلاش تانک های گالوانیزه شروع کردند . بیشتر کار شرکت در تولید فلاش تانک های مختلف میباشد . فلاش تانک های فوق باریک 6/5سانت” مدل اولتراسیم ساده و با طرح ای مختلف جزو محصولات پرفروش این شرکت میباشد . شامپو باکس نیز جزو محصولات این شرکت میباشد .شرکت فلاش تانک ایران با فلاش تانک های توکار نیزسهم خوبی در بازار دارد” با خدمات 15ساله

5. سکنا پلاست

سکنا پلاست

شرکت سکنا پلاست “بزرگترین شرکت در تولید کننده در عرصه لوازم بهداشتی ساختمانی میباشد که کار خود را از سال 1368 آغاز نمود . قالب سازی در داخل شرکت سکنا توسط متخصصین انجام میشود . انواع سیفون – فلاش تانک – علم یونیکا و یونیورست جزو تولیدات این شرکت میباشد . تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست .

6. ایمن آب

ایمن آب

شرکت ایمن آب در سال 1372 کار خود را شروع کرد . شرکت ایمن آب نیز شبیه به فلاش تانک ایران بیشتر درضمینه تولید فلاش تانک های مختلف کار میکند . جامایع های مختلف ومتنوع “جا دستمال کاغذی “سطل وبرس توالت “نیز جزو محصولات این شرکت میباشد .

تولید فلاش تانک های فوق باریک جت اسلیم و کاسپین جزو محصولات پر فروش این شرکت میباشد .

7. آبا ABA

آبا

شرکت آبا ” از سال 1370 وارد عرصه تولید شد . تولید سیفون – کفشوی – خرطومی های فلکسی (کششی) از محصولات این شرکت میباشد . کیفیت بالا از خصوصیات این محصولات میباشد . سعی این شرکت به تولید اجناسی متفاوت و ایده های جدید میباشد.

ایده های جدید و نو ” شرکت آبا باعث شده محصولات این شرکت از استقبال خوبی برخوردار شود . تولید سیفون ها ی معمولی و فانتزی “که به سادگی با واشر های اورینگ آبندی میشود” جزو ایده های این شرکت میباشد.

8. جهانیار

جهانیار

شرکت جهانیار در سال 1358 وارد عرصه تولید لوازم بهداشتی شدند . ابتدا سیفون هائی از جنس سرب خشک (زاماک) تولید کردند . در حال حاضر سیفون های پلاستیکی – کفشوی های مختلف – شلنگ پلاستیکی و سردوش ” از محصولات این شرکت میباشد . در حال حاضر سهم بازار خوبی در استان های کشور دارد.

اجناس شرکت جهانیار در ابتدای تولید دارای تنوع بسیار خوبی میباشد . بسته بندی متفاوت سیفون های جهانیار جدید میباشد . با وجود اینکه محصولات این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار است ولی در تولیدات جدید محصولات ایده ای جدید به کار نرفته و شبیه به تولیدات شرکتهای دیگر میباشد . امیدواریم که شرکتها از ایده های نو استفاده کنند .

9. شرکت تاپ

فلاش تانک تاپ

شرکت تاپ با حدود 20سال فعالیت در عرصه تولید لوازم بهداشتی ساختمانی در حوزه تولید فلاش تانک روکار و توکار بیشتر فعالیت کرده است . شرکت تاپ ” کفشوی (کفشور) – دوش استاپ – شیرصابون مایع نیز در تولیدات خود دارد.

شرکت تاپ در فلاش تانک های روکار سهم بسیار خوبی در بازار ایران دارد و تاسیسات کاران از این محصول بسیار راضی هستند .این شرکت فلاش تانک های خود را تا 25سال ضمانت میکند . در تولیدات دیگر به نسبت فلاش تانک سهم کمتری در بازار دارند .

10. آوه پلاست البرز

آوه پلاست البرز

شرکت آوه در سال 1370 کار تولید را شروع کرد . در ابتدا با تولید خرطومی های ساده و واشرهای شیر مخلوط وارد بازار شد . کیفیت در الویت این شرکت میباشد . شرکت آوه ” اولین تولید کننده واشر های شبکه در ایران میباشد . با این ایده جدید واشرها داخل جعبه قرارگرفته و داخل قفسه فروشگاهها دیده میشود . سیفون های معمولی و فانتزی – کفشوی – خرطومی های فلکسی (کششی) از دیگر محصولات این شرکت میباشد .

شرکت آوه پلاست البرز در ضمینه واشرآلات ” به علت این ایده نو “سهم بالائی در بازار بدست آوردند . کیفیت مناسب و نظم در سیستم تولید این شرکت را متمایز کرده است . نمایندگان این شرکت فقط در ضمینه مطالبات کمی نارضایتی دارند که میتواند این امر به علت نوسانات قیمت های مواد اولیه باشد .

11. توسعه صنعت میراب

لوگوی میراب
لوگوی میراب

شرکت توسعه صنعت میراب در سال 1390 ثبت شد ولی سابقه تولید مدیرعامل این شرکت از سال 1354 همراه با شرکت مهر میباشد . در طول همین چند سال این شرکت با اجناسی خلاقانه و بسته بندی های نو در بازار پرتلاطم به همراه کادری مجرب توانست برند خود را مطرح کرده و وارد فروشگاهها شود . کفشوی های پلاستیکی در استیل – سردوش های باز شو – کفشوی های درب استیل و درب آلومینیوم جزو ایده های این شرکت میباشد و در مجموعه طرح های صنعتی ثبت شده است . برند ایار نیز جدیدا ثبت شده که اجناس تمام پلاستیک با این برند به بازار عرضه میشود .

ایده های نو این شرکت باعث مطرح شدن این محصولات در بین تولید کنندگان دیگر شده است . پخش شرکت میراب به صورت مویرگی و مستقیم به فروشگاهها بدون واسطه و استفاده از پخش کنندگان (بنکداران ) میباشد . قیمت محصولات این شرکت برای تمامی فروشگاهها یکسان میباشد . تعداد محصولات خریداری شده چه زیرکارتن – 1کارتن و یا 50کارتن هیچ تفاوتی در قیمت و پرداخت آن ندارد و این امر باعث نارضایتی بنکداران در تهران و شهرستان شده است .

12. ستیا صنعت

لوگوی شرکت ستیا صنعت

شرکت ستیا صنعت با سابقه بیش از 40سال فروش در لوازم بهداشتی ساختمانی پا به عرصه تولید گذاشت . سیفون – علم دوش – انواع واشرهای مصرفی – شلنگ پلاستیکی از محصولات این شرکت میباشد . سعی این شرکت رعایت کیفیت در محصولات و رضایتمندی مشتریان میباشد . به علت سابقه زیاد در فروش این محصولات در چند سال گذشته آشنائی بسیار خوبی نسبت به بازار و خواسته مشتریان داشته و این امر باعث شد تا سهمی در این بازار داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *